شماره 1: یک چاه آب جدید خصوصی در هزینه شما صرفه جویی می کند

پس از حفر چاه خصوصی جدید ، می توانید با قبض های ماهیانه آب خداحافظی کنید. آبی که از زمین و به خانه شما پمپ می شود ، صرف نظر از میزان مصرف شما ، کاملاً رایگان است.

و دیگر نگران محدودیت های استفاده در سطح شهر نخواهید بود. شما دسترسی به هرگونه آب زیرزمینی در ملک خود را دارید. با حفر چاه آب ، میزان استفاده را کنترل می کنید.

یک چاه خصوصی جدید یک سرمایه گذاری بلند مدت با بازدهی مشخص است. اگرچه ممکن است برای نگهداری دوره ای چاه و سیستم فیلتراسیون نیاز به بودجه داشته باشید ، مبلغی که با گذشت زمان پس انداز خواهید کرد بسیار بیشتر از هزینه حفر چاه جدید است.

شماره 2: آب چاه تمیز و شاداب است

از هرکسی که چاه خصوصی دارد در مورد طعم آب خود س Askال کنید و به شما می گوید آب چاه طراوت بیشتری دارد.

اگرچه می توان این مورد را به دلخواه شخصی تغییر داد ، اما بسیاری از دارندگان چاه ، فرآیند فیلتراسیون طبیعی را دلیل طعم نرم و ملایم عنوان می کنند. تأمین منابع شهری با کلر ، فلوراید و سایر مواد شیمیایی سخت انجام می شود که غیرقابل انکار بر عطر و طعم تأثیر می گذارد.

طعم و کیفیت پایین آب دلیل بسیاری از مردم است که از نوشیدن آب شیر خودداری می کنند و هزینه آب های بطری پر هزینه یا سیستم های فیلتراسیون را پرداخت می کنند.

تصور کنید شیر آب را روشن کنید و یک لیوان آب بنوشید که طعم آن بهتر از چیزی است که می توانید از یک بطری دریافت کنید. این چیزی است که خانواده شما از آن لذت می برند وقتی شما یک چاه خصوصی جدید را در ملک خود حفر می کنید.

شماره 3: حفر چاه آب جدید به نفع محیط زیست است

آب چاه نسبت به منابع شهری سازگار با محیط زیست است ، زیرا به جای مواد شیمیایی سخت از لایه های زیرزمینی و شن و ماسه فیلتر می شود.

و این را در نظر بگیرید – زباله های حاصل از مواد شیمیایی مورد استفاده تصفیه خانه های شهر باید جایی بروند. استخرهای ته نشینی در فضای باز ، سیستم فاضلاب و محل دفن زباله مقصد معمول لجن شیمیایی هستند. از طرف دیگر ، چاه های خصوصی این آلاینده های خطرناکی را ایجاد نمی کنند که محیط زیست ما را تهدید می کند.

استفاده از انرژی روش دیگری است که چاه های خصوصی برای محیط زیست سود می برند. استفاده از چاه مصرف سوخت فسیلی را کاهش می دهد ، زیرا تقریباً به انرژی مورد نیاز آب شهری برای انتقال به خانه شما احتیاج ندارد.

آیا هنوز متقاعد شده اید؟ سرویس مایک زیمرمن خدمات مشاوره ای رایگان و تخمین هزینه را به صاحبان خانه در سراسر یوتا و جنوب وایومینگ ارائه می دهد. قیمت رقابتی ، تجهیزات با کیفیت و حرفه ای بودن باعث شده است که ما بیش از 30 سال در صنعت منطقه پیشرو باشیم. برای پاسخ به همه سوالات خود در مورد حفر چاه آب جدید ، امروز برای تعیین وقت ملاقات با ما تماس بگیرید.