نصب و خدمات پمپ آب

انجام بهترین شیوه نصب و خدمات پمپ آب

در خیلی موارد فشار آب محدود بوده و برای افزایش میزان خاصی از سطح فشار آب از پمپ های خاص استفاده می کنند.

پمپ استخر

پمپ استخر ابزاری لازم و مورد نیاز برای تمامی استخر ها می باشد

خدمات وابسته به چاه آب

آب مایه حیات است و تمامی انسان ها برای ادامه زندگی نیاز به آب دارند

پمپ آبیاری

در مصارف خانگی و صنعتی برای آبیاری قسمت های مختلف به کار برده می شود

حفاری چاه آب

در این مطلب حفاری چاه آب به روش روتاری و ضربه ای را باهم مقایسه می کنیم.

پمپ شناور

پمپ شناور پمپی برای خارج نمودن آب در چاه هایی که دارای عمق بالاتر از ۳۰ متر هستند

پمپ آب گرم

در این سیستم برای آن که آب گرم در لوله های آن جریان داشته باشد، از یم پمپ استفاده می کنند

1037

پروژه های انجام شده

5798

مهندسان واجد شرایط

747+

امکانات کار

30+

شعب در سراسر جهان

خدمات پمپ آب (1)

در مواردی که خدمات مربوط به پمپ آب صورت می گیرد لازم است که شیرهای مربوط به این پمپ آب چک شود، همچنین صحت تمامی محفظه های موتور توسط کارشناسان انجام می گیرد و اگر تعویض روغن نیاز باشد این کار به راحتی در خدمات پمپ آب لحاظ می شود.

خدمات پمپ آب شامل بررسی پروانه پمپ است زیرا در خیلی موارد پروانه پمپ آب فرسوه خواهد شد و نیاز به سرویس کردن این قطعات به شدت احساس می شود، اگر الکتروموتور نیز مشکلی داشته باشد در این زمینه لازم است توسط شرکت نصب و خدمات پمپ آب این مشکل چک شود.

خدمات پمپ آب (2)

لازم به ذکر است که اگر موتور موجود در پمپ کار نکند به این معنی نمی باشد که موتور سوخته، بلکه در خیلی موارد با بررسی هایی که در هنگام انجام خدمات و سرویس اصولی صورت می گیرد می توان مشکلات مربوط به پمپ ها را به درستی برطرف کرد.

اینکه پمپ آب به چه صورتی نصب شده اهمیت زیادی دارد زیرا این مسأله بر کارکردی که پمپ آب در ساختمان مورد نظر دارد تأثیر می گذارد ولی پمپ آب دستگاه خاصی است که همانند دیگر دستگاه ها ممکن است بعد از مدتی مشکل داشته باشد و این نوع مشکلات را  باید برطرف کرد.

خدمات پمپ می تواند شامل نصب کردن پمپ در جای مناسب باشد تا این هزینه ها کمتر شود، همچنین اگر دستگاه پمپ از تنظیم خاصی که برای آن انجام شده خارج گردد توسط کارشناسان نیاز به نصب و تنظیم دوباره دارد.

خدمات پمپ آب (3)

در مواردی که پمپ به شکل یکسره کار کند و اصلا خاموش نشود ممکن است دلیل بر خرابی پمپ باشد و خدمات پمپ آب در این مورد انجام می گیرد.

اگر پمپ آب به شدت آبدهی داشته باشد نیاز به خدمات پمپ آب است.

تعمیر پروانه از مهم ترین خدمات شرکت های وابسته به تعمیر و تجهیز پمپ آب است.

نصب پمپ های خانگی و تجاری از مهم ترین خدمات پمپ آب است، در مراکز صنعتی نیز این پمپ ها می تواند به کار رود. تعمیر پمپ آب از دیگر خدمات کلی است.

مشاوره دادن به افراد برای خرید بهترین پمپ و نصب آن در مکان مناسب از مهم ترین خدمات مربوط به مراکز وابسته به پمپ آب است.

با توجه به محیط مورد نظر منابع آب در جای مناسب نصب می شود و اگر نیاز به نصب پمپ پلاستیکی یا فلزی می باشد این کار به درستی انجام می شود.

لوله کشی پمپ آب و تعیین سایز لوله ها توسط مراکز مورد نظر برای نصب و خدمات پمپ آب انجام می شود.

خدمات پمپ آب (4)

تعویض قطعاتی در پمپ آب از مهم ترین خدمات مربوط به مراکز پمپ آب است تا تنظیم پمپ به درستی انجام شود و آب به آسانی منتقل گردد.

اگر آب در مواقعی که قطع می شود به میزان مناسب در مخزن پمپ ذخیره نشود نیاز به استفاده از خدمات پمپ آب است.

در مواردی که نشتی آب در مخزن وجود داشته باشد با استفاده از خدمات پمپ آب این مشکل برطرف می گردد.

در خیلی موارد که پمپ آب به شدت صدا می دهد و این میزان صدا افراد را آزار می دهد بهتر این است که تعمیرات لازم برای پمپ در نظر گرفته شود و این کار به درستی توسط کارشناسان این حرفه انجام پذیرد.

در مواقعی که پمپ آب در حال کار کردن است اما شیر آبی باز نیست دلیل اصلی آن می تواند ایجاد مشکلاتی در پمپ آب باشد و نیاز به خدمات مربوطه برای تعمیرات احساس می شود.

اصول نصب پمپ آب

پمپ آبی که در یک فضا به کار می رود بهتر است در مکان سرپوشیده و مناسبی نصب گردد.

مناسب تر این است که پمپ آب و مخزن آن در یک فضای مناسب و نزدیک به هم قرار بگیرد.

سطحی که مخزن در آن قرار می گیرد بهتر است که صاف باشد تا مخزن آب و وزن آن را تا حد زیادی تحمل کرده و از این طریق مشکلی به وجود نیاید.

دانش و تخصصی که کارشناسان دارند در زمینه خدمات پمپ آب اهمیت دارد و لوله کشی پمپ آب باید به بهترین صورت انجام شود.

در مواقع خاصی کارشناسان با توجه به وضعیت منطقه و ساختمان، پمپ آب را در فضای مورد نظر بر آب شهری یا مکان دیگری قرار می دهند.

اهمیت استفاده از پمپ آب

در کل پمپ آب را برای افزایش دادن فشار آب و تقویت آن به کار می برند و در حال حاضر پمپ های متنوعی وجود دارد که در موارد زیادی استفاده می شود.

وظیفه پمپ آب انتقال دادن آب با فشار زیاد است، پمپ های آب در مراکز مختلفی کاربرد دارد، در ساختمان های مسکونی از پمپ ها برای تقویت فشار آب به کار می برند، در زمینه باغبانی و کشاورزی نیز از پمپ آب استفاده می شود.

پمپ های مختلفی وجود دارد که ویژگی های خاصی دارد و بهتر است با توجه به فضای مورد نیاز خرید پمپ مناسب صورت گیرد و برای این اقدام می توان از مراکزی که نصب و خدمات پمپ آب انجام می دهند کمک گرفت.

اهمیت استفاده از پمپ آب مربوط به صرفه جویی در زمان است و در کار افراد راحتی ایجاد می شود.

اهمیت استفاده از آب در محیط های کشاورزی مربوط به ایجاد بازدهی بیشتر زمین های کشاورزی است و در مصارف خانگی با استفاده از پمپ، آب با فشار زیادی به طبقات مورد نیاز منتقل می شود.

موارد مهم در زمینه انتخاب پمپ آب

برای انتخاب پمپی که بتواند به درستی در فضای مورد نظر به کار رود لازم است به تعداد شیرهایی که به این پمپ متصل می شود توجه کرد، همچنین به متراژ واحدی که یک ساختمان دارد دقت شود و بر این اساس پمپ انتخاب گردد.

میزان مصرف آب که از پمپ صورت می گیرد نیز از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود.

به همان میزان که باید پمپ آب در جای مناسبی نصب گردد لازم است مخزن مناسبی برای تعیین درجه و.. نیز مشخص شود.

تصویر

خدمات دیگر ما

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب تراکتوری: در این روش دستگاه حفاری چاه آب روی یک تراکتور قوی نصب می شود و مانند روش حفاری چاه آب ضربه ای عمل می کند.برای حفاری چاه هایی با عمق کم طراحی شده است.در این روش دکل کوتاه تر می باشد و صدای کمتری تولید می کند.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب ضربه ای: در این روش از مته بزرگ و سنگین استفاده می شود.که این مته تا ارتفاع دو متر بالا می رود و به کف چاه ضربه وارد می کند روش حفاری چاه آب ضربه ای نسب به حفاری چاه آب با دستگاه روتاری مقرون به صرفه تر می باشد.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب با دستگاه روتاری:در این روش گل حاصل از حفاری توسط پمپ قوی از چاه خارج می شود و برای جلوگیری از ریزش دیواره های چاه آب از لوله های فلزی استفاده می شود. برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه لوله های فلزی به درون چاه رانده می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

ترمیم چاه آب

در چاه هایی که چندین سال کار کرده اند و لوله های آن به مرور زمان کج یا بریده شده باشد و یا به دلیل رانش زمین و زلزله های زمینی کج یا بریده شده باشد.

لایروبی چاه آب

در چاه های عمیق و نیمه عمیق با کار کردن پمپ به مرور زمان باعث ریختن ماسه و رسوبات از لابه لای مشبک های جدار به انتهای چاه می شود.

رسوب گیری چاه آب

در چاه هایی که به مرور زمان لوله های آن ها رسوب می کند و یا زنگ می زند این رسوب ها جلوی مشبک لوله ها را می گیرد و باعث کم شدن دبی آب می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

حفاری تراکتوری

از روش های حفاری چاه آب، حفاری چاه آب به روش تراکتوری می باشد.در روش تراکتوری دستگاه حفاری نصب بروی تراکتورهای قوی می باشد. روش تراکتوری مانند روش ضربه ای با بلند کردن مته سنگین و به زمین کوباندن باعث خورد کردن سنگ ها می شود.

حفاری ضربه ای

درحفاری چاه آب به روش ضربه ای یک مته بزرگ و سنگین و بلند به صورت متناوب آن را به ارتفاع 2 متر بالا می برد و به کف چاه آب می کوبد ضربه حاصل تمام قلوه سنگ ها و سنگ های درشت را خرد می کند .خرده سنگ های خرد شده با آب مخلوط می شود.

حفاری روتاری

در این روش مته حفاری به همراه سوزن (لوله های سنگین) که به هم متصل می شود به روش دورانی حفاری می کند و گل حاصل از حفاری توسط پمپ گل قوی از چاه خارج می شود فشار بالای گل خارج شده از چاه مانع ریزش دیواره های چاه می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

پمپ آبیاری

از پرکاربرترین پمپ های موجود در بازار است.کاربرد آن استفاده در زمین کشاورزی و آوردن آب از سطح چاه های عمیق به زمین کشاورزی است.از نکات مهم این است که قبل از طراحی سیستم آبرسانی پمپ آبیاری را خریداری نکنید

پمپ استخر

پمپ تصفیه استخر مهم ترین سیستم تصفیه ی آب استخر می باشد. این پمپ ها با مکش آب از کاسه ی استخر آن را از فیلتر و سایر وسایل ضد عفونی کننده عبور داده و مجددا آب تصفیه شده را به استخر باز می گرداند.

پمپ شناور

این پمپ ها برای بیرون آوردن آب از چاه استفاده می شوند ودر گروه پمپ های غرق آبی قرار دارد این پمپ به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و هزینه ی کمتر راه اندازی به پمپ های شفت غلافت ترجیح داده می شود.

ارتباط با ما

اگر سؤال یا پرسشی دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید ، یک پیام ارسال کنید. لطفاً از آدرسهای ذکر شده در زیر استفاده کنید.

آدرس

انتهای همت غرب ، بلوار شهید اردستانی ، شهرک دانشکاه شریف ، کوچه شهید عباسپور ، پلاک 21

تلفن های تماس

تلفن: 02144982611
فکس: 02144981791
09125601256

ایمیل

info@radabco.com

ارسال پیام

برای ارسال پیام از فرم زیر استفاده کنید.