پمپ آب گرم

خرید پمپ آب گرم با کمترین قیمت

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع پمپ آب گرم مطالبی را بیان کنیم. در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که پمپ های آب گرم کاربردهای بسیاری دارند که ما در این مقاله این کاربردها را شرح خواهیم داد. البته در ادامه قصد داریم مطالبی را هم در رابطه با نصب و خدمات پمپ ارائه دهیم تا مخاطب با این موضوع هم آشنایی داشته باشد.

پمپ آبیاری

در مصارف خانگی و صنعتی برای آبیاری قسمت های مختلف به کار برده می شود

حفاری دستی

این روش روش حفاری سنتی بوده که حفاری چاه آب توسط مقنی صورت می گیرد

پمپ شناور

پمپ شناور پمپی برای خارج نمودن آب در چاه هایی که دارای عمق بالاتر از ۳۰ متر هستند

خدمات وابسته به چاه آب

آب مایه حیات است و تمامی انسان ها برای ادامه زندگی نیاز به آب دارند

نصب و خدمات پمپ آب

در خیلی موارد فشار آب محدود بوده و برای افزایش سطح فشار آب از پمپ های خاص استفاده می کنند

پمپ استخر

پمپ استخر ابزاری لازم و مورد نیاز برای تمامی استخر ها می باشد

1037

پروژه های انجام شده

5798

مهندسان واجد شرایط

747+

امکانات کار

30+

شعب در سراسر جهان

نکات مهم در هنگام نصب و خدمات پمپ

به این موضوع توجه داشته باشید بعد از آن که یک پمپ آب گرم مناسب را خریداری کردید، حال نوبت به این مر سد که این پمپ را در محل مناسبی نصب کنید، لازم به ذکر است که این نصب را نمی توانید به تنهایی انجام دهید و برای این کار باید حتما از شرکت های متخصص نیرویی را برای این کار در نظر بگیرید.

در هنگام انتخاب شرکت باید به این موضوع دقت داشته باشید که شرکتی معتبر و مطمئن را انتخاب کنید تا کار شما به بهترین شکل ممکن انجام شود و البته هزینه کمتری را هم برای شما به دنبال داشته باشد. البته در رابطه با هزینه باید به نکات بسیار مهم دیگری هم توجه داشته باشید و به همین مورد ختم نخواهد شد.

شرکتی را برای نصب انتخاب کنید که بعد از نصب خدمات دیگری هم شامل حال شما شود، توجه کنید که یک پمپ باید در مدت زمان های مشخصی تست و سرویس شود تا بتواند ماندگاری بیشتری داشته باشد، برای این کار اگر همان شرکت نصب کننده پمپ خدمات مربوط به سرویس را انجام دهد، مطمئن تر خواهد بود.

هزینه خرید یک پمپ آب گرم

توجه داشته باشید که هزینه خرید یک پمپ آب گرم متناسب با موارد بسیاری مشخص خواهد شد که این موارد را در ادامه توضیح خواهیم داد. یکی از اصلی ترین فاکتورهایی که بر روی هزینه پمپ های آب گرم تاثیر می گذارد، جنس آن پمپ ها می باشد. توجه داشته باشید که آب گرم باعث می شود که یک پمپ در زمان کمتری و زودتر فرسوده شود و به همین دلیل باید پمپی با جنس با کیفیت را انتخاب کنید تا مجبور به تعویض آن نباشید.

معمولا استیل یکی از بهترین جنس هایی است که برای ساخت پمپ های آب گرم به کار برده می شود، اگر چه گاهی قیمت پمپ هایی با این جنس کمی بالا است، اما مطمئن باشید که کیفیت بالایی آن باعث ماندگاری بیشتر این پمپ می شود و به اصطلاح ارزش خرجی که کرده اید را خواهد داشت.

اندازه یک پمپ هم فاکتور دیگری است که بر روی هزینه خرید یک پمپ آب گرم تاثیر می گذارد. در مطالب بالا اطلاعاتی در رابطه با دبی یک پمپ بیان کردیم و باید توجه داشته باشید که هر چه اندازه یک پمپ بزرگ تر باشد، دبی آن هم بیشتر خواهد شد و البته افت فشار در قسمت های انتهایی شبکه هم کاهش پیدا می کند یا در مواردی به طور کامل از بین می رود، البته در چنین مواردی باید پمپ خریداری شده دبی تقریبا بالایی داشته باشد.

-

-

-

کاربرد پمپ آب گرم

یکی از مهم ترین مطالبی که در رابطه با پمپ های آب گرم باید به آن توجه داشته باشید این است که این پمپ ها برای چه مواردی به کار برده می شوند. لازم به ذکر است که اصلی ترین کاربرد پمپ های آب گرم در سیستم های گرمایشی است، در این سیستم برای آن که آب گرم در لوله های آن جریان داشته باشد، از یم پمپ استفاده می کنند که البته این پمپ باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد.

نکات مهم در هنگام خرید پمپ آب گرم

در ابتدا باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که شما نمی توانید هر پمپ آبی را به عنوان پمپ های آب گرم استفاده کنید و این پمپ ها باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند. لازم به ذکر است که در هنگام انتخاب یک پمپ برای استفاده باید به دبی پمپ و فشار نهایی شبکه توجه داشته باشید.

دبی یک پمپ به این صورت محاسبه می شود که میزان آب ورودی به یک پمپ در دقیقه اندازه گیری شده و از آن به عنوان دبی یاد می کنند، البته لازم به ذکر است که دبی با مشخصه میزان ورودی پمپ تفاوت هایی دارد که البته در این مقاله فرصتی برای توضیح تخصص در این رابطه وجود ندارد.

فشار نهایی شبکه هم متناسب با دبی پمپ آب و هم چنین اندازه شبکه مشخص خواهد شد. توجه داشته باشید که هر چه طول یک شبکه بیشتر باشد، در قسمت های نهایی آن افت فشار آب هم بیشتر خواهد بود، پس در هنگام انتخاب یک پمپ آب باید به این موضوع توجه داشته باشید تا در رابطه با این موضوع مشکلی به وجود نیاید.

کنون دستگاه حفاری چرخشی کاربرد زیادی دارد و برای هر نوع زمینی مورد استفاده قرار می گیرد در این شیوه سر مته به قسمت پایانی استوانه فولادی وصل شده است سپس با استفاده از موتور عملیات خود را انجام می دهد. کاربرد دستگاه های حفاری متفاوت است به عنوان مثال حفاری ضربه ای برای چاه هایی که درون آن ها سنگ های سخت وجود دارد کاربرد دارد، قواعد کار به گونه ای که ابتدا دستگاه سنگ ها را به قطعات ریز تری تبدیل می کند سپس شروع به کندن چاه می نماید.

تصویر

خدمات دیگر ما

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب تراکتوری: در این روش دستگاه حفاری چاه آب روی یک تراکتور قوی نصب می شود و مانند روش حفاری چاه آب ضربه ای عمل می کند.برای حفاری چاه هایی با عمق کم طراحی شده است.در این روش دکل کوتاه تر می باشد و صدای کمتری تولید می کند.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب ضربه ای: در این روش از مته بزرگ و سنگین استفاده می شود.که این مته تا ارتفاع دو متر بالا می رود و به کف چاه ضربه وارد می کند روش حفاری چاه آب ضربه ای نسب به حفاری چاه آب با دستگاه روتاری مقرون به صرفه تر می باشد.

روش های حفر چاه آب

حفاری چاه آب با دستگاه روتاری:در این روش گل حاصل از حفاری توسط پمپ قوی از چاه خارج می شود و برای جلوگیری از ریزش دیواره های چاه آب از لوله های فلزی استفاده می شود. برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه لوله های فلزی به درون چاه رانده می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

ترمیم چاه آب

در چاه هایی که چندین سال کار کرده اند و لوله های آن به مرور زمان کج یا بریده شده باشد و یا به دلیل رانش زمین و زلزله های زمینی کج یا بریده شده باشد.

لایروبی چاه آب

در چاه های عمیق و نیمه عمیق با کار کردن پمپ به مرور زمان باعث ریختن ماسه و رسوبات از لابه لای مشبک های جدار به انتهای چاه می شود.

رسوب گیری چاه آب

در چاه هایی که به مرور زمان لوله های آن ها رسوب می کند و یا زنگ می زند این رسوب ها جلوی مشبک لوله ها را می گیرد و باعث کم شدن دبی آب می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

حفاری تراکتوری

از روش های حفاری چاه آب، حفاری چاه آب به روش تراکتوری می باشد.در روش تراکتوری دستگاه حفاری نصب بروی تراکتورهای قوی می باشد. روش تراکتوری مانند روش ضربه ای با بلند کردن مته سنگین و به زمین کوباندن باعث خورد کردن سنگ ها می شود.

حفاری ضربه ای

درحفاری چاه آب به روش ضربه ای یک مته بزرگ و سنگین و بلند به صورت متناوب آن را به ارتفاع 2 متر بالا می برد و به کف چاه آب می کوبد ضربه حاصل تمام قلوه سنگ ها و سنگ های درشت را خرد می کند .خرده سنگ های خرد شده با آب مخلوط می شود.

حفاری روتاری

در این روش مته حفاری به همراه سوزن (لوله های سنگین) که به هم متصل می شود به روش دورانی حفاری می کند و گل حاصل از حفاری توسط پمپ گل قوی از چاه خارج می شود فشار بالای گل خارج شده از چاه مانع ریزش دیواره های چاه می شود.

ما در هر یک از مناطق به جامعه و محیط زیست تعهد داریم.
جایی که ما فعالیتهای تولیدی خود را انجام می دهیم ما از منابع طبیعی مراقبت می کنیم
و از اکوسیستم های بومی محافظت می کنیم.

پمپ آبیاری

از پرکاربرترین پمپ های موجود در بازار است.کاربرد آن استفاده در زمین کشاورزی و آوردن آب از سطح چاه های عمیق به زمین کشاورزی است.از نکات مهم این است که قبل از طراحی سیستم آبرسانی پمپ آبیاری را خریداری نکنید

پمپ استخر

پمپ تصفیه استخر مهم ترین سیستم تصفیه ی آب استخر می باشد. این پمپ ها با مکش آب از کاسه ی استخر آن را از فیلتر و سایر وسایل ضد عفونی کننده عبور داده و مجددا آب تصفیه شده را به استخر باز می گرداند.

پمپ شناور

این پمپ ها برای بیرون آوردن آب از چاه استفاده می شوند ودر گروه پمپ های غرق آبی قرار دارد این پمپ به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و هزینه ی کمتر راه اندازی به پمپ های شفت غلافت ترجیح داده می شود.

ارتباط با ما

اگر سؤال یا پرسشی دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید ، یک پیام ارسال کنید. لطفاً از آدرسهای ذکر شده در زیر استفاده کنید.

آدرس

انتهای همت غرب ، بلوار شهید اردستانی ، شهرک دانشکاه شریف ، کوچه شهید عباسپور ، پلاک 21

تلفن های تماس

تلفن: 02144982611
فکس: 02144981791
09125601256

ایمیل

info@radabco.com

ارسال پیام

برای ارسال پیام از فرم زیر استفاده کنید.